Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام مبحثی است که در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم. در این روز ها اینستاگرام تبدیل به بستری فوق العاده برای برند ها و کسب و کار ها شده است. بسیاری از کسب و کار های دنیای واقعی توانسته اند درآمد خود را با استفاده از اینستاگرام، چند برابر کنند. افزایش درآمد در اینستاگرام، به واسطه برخی از ابزار ها و مزایا شکل گرفته است؛ یکی از عواملی که در اینستاگرام بسیار به پیشرفت و درآمدزایی کمک می کند، تبلیغات اینستاگرام می باشد.

به طور کلی تبلیغات یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت هر کسب و کاری هستند. در اینستاگرام روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد؛ یکی از بهترین روش های تبلیغات اینستاگرام، تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام می باشد. هر نوع تبلیغی در اینستاگرام، مختص یک نوع پیجی است؛ اما تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام، جزو تبلیغاتی است که به پیشرفت هر پیجی می تواند کمک کند.

اینستاگرام امروزه دارای تعداد بسیار زیادی کاربر فعال می باشد؛ همین امر اهمیت افزایش مخاطب را در این برنامه بالا برده است. انجام تبلیغات پیج اینستاگرام، کاری بسیار ساده می باشد؛ کافی است بودجه کافی را داشته باشید تا تبلیغات خود را با کیفیت و بازخورد عالی انجام دهید؛ ولی در این بین نکاتی درباره تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام وجود دارد که شما حتما باید از آن ها باخبر باشید. سایت تبلیغات اینستاگرام نمادین قصد دارد به طور کامل این نکات را پوشش دهد؛ همراه ما باشید.

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام چیست؟

همان طور که در بخش قبلی گفتیم، تبلیغات و تولید محتوا در مدیریت پیج اینستاگرام از اهمیتی زیادی برخوردارند؛ بنابراین بسیار مهم از که به درستی و با دانش بالا از آن ها استفاده کنید. این که تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام چیست و در چه بستری پیاده سازی می شود، بسیار می تواند به شما در استفاده از آن ها کمک کند. حتما شما هم تا به حال در اینستاگرام، با تبلیغات زیادی رو به رو شده اید؛ تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام کاملا با تبلیغات داخل اینستاگرام متمایز هستند.

اینستاگرام به خودی خود، بستری بسیار مناسب برای تبلیغات می باشد؛ اما در این روز ها اینستاگرام به قدری پیشرفت کرده است که تبلیغات پیج های درون آن در پلتفرم های دیگر هم انجام می شوند. حتما برای شما هم پیش آمده است که به وب سایت یا اپلیکیشنی مراجعه کنید و با تبلیغات اینستاگرام مواجه شوید؛ آن تبلیغات، در واقع تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام هستند. معمولا تبلیغات پاپ آپ در پلتفرم هایی انجام می شوند که از تعداد مخاطبان بالایی برخورداند. تبلیغات پاپ اپ اینستاگرام آپ، جزو تبلیغاتی هستند که مخاطبان زیادی را برای پیج های اینستاگرام جذب می کنند.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چیست و اطلاع از تعرفه های آن ها

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام

تبلیغات پاپ اینستاگرام به چه اهدافی شکل می گیرند؟

در بخش قبلی متوجه شدید که تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام چیست و چگونه از آن استفاده می شود. هر کاربری احتمال دارد به یک دلیل خاصی از تبلیغات پاپ آپ استفاده کند. این که کاربر اینستاگرام به چه هدفی از تبلیغات پاپ آپ استفاده کرده است، بستگی به فعالیت پیج او دارد. فرض کنید شخصی در اینستاگرام به برندینگ می پردازد؛ طبیعتا هدف اصلی بازاریاب ها از تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام افزایش آگاهی از برند می باشد.

بسیاری از کسب و کار ها در اینستاگرام فعالیت دارند؛ اصلی ترین هدف پیج های تجاری در اینستاگرام از تبلیغات پاپ آپ، می تواند افزایش فروش باشد. تبلیغات پاپ آپ به طور چشمگیری می توانند در افزایش فروش پیج شما تاثیر گذار باشند؛ فقط باید توجه داشته باشید که تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام خود را در سایت هایی انجام دهید که مربوط به حوزه فروشتان می باشند.

دقت داشته باشید که تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام، فقط مورد هدف کسب و کار ها قرار نمی گیرند؛ بلکه بسیاری از پیج های عادی هم برای جذب مخاطب از تبلیغات پاپ آپ استفاده می کنند. استفاده از تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام، باعث افزایش فالوور های پیج های عادی هم می شوند؛ بنابراین استفاده از این نوع تبلیغات می تواند به پیج های عادی هم اعتبار ببخشد. بهتر است در کنار این نوع تبلیغات نسبت به خرید لایک اینستاگرام نیز اقدام کنید.

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام چگونه انجام می شوند؟

تا به این جای کار متوجه شدید که تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام چیست و برای چه اهدافی استفاده می شوند. همان طور که گفتیم تبلیغات پاپ آپ در پلتفرم هایی خارج از اینستاگرام، نظیر وب سایت ها پیاده سازی می شوند؛ همین امر باعث شده است تا استفاده از این نوع تبلیغ، نسبت به دیگر تبلیغ ها مقداری متفاوت باشد.

همان طور که در بخش قبلی هم گفتیم، معمولا تبلیغات پاپ آپ برای اینستاگرام، در وب سایت هایی انجام می شوند که از بازدید کنندگان بالایی برخوردارند؛ همین بازدید بالای وب سایت ها، باعث می شوند تا شما بازدهی لازم را از تبلیغ خود بگیرید. تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، در دو نوع مختلف انجام می شوند:

Pop-under

تبلیغات Pop – under اولین نوع تبلیغات پاپ آپ برای اینستاگرام هستند. حتما شما هم گاهی با این نوع تبلیغات پاپ آپ رو به رو شده اید؛ تبلیغات Pop – under زمانی شکل می گیرند که شما اقدام به خروج از یک وب سایت می کنید.

New tab

دومین روش استفاده از تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، روش New tab است؛ در این روش زمانی که کاربر در وب سایت بر روی گزینه ای کلیک می کند، تبلیغ برایش در صفحه ای جدا نمایش داده می شود.

با استفاده از کدام روش تبلیغات پاپ را برای اینستاگرام ایجاد کنیم؟

در بخش قبلی، با دو روش استفاده از تبلیغات پاپ آپ آشنا شدید. به طور کلی تبلیغ های درون اینستاگرام، روش های گوناگونی را ندارند و بیشتر در یک قالب انجام می شوند؛ اما تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام به این دلیل که خارج از محیط اینستاگرام انجام می شدند، روش های مختلفی را دارند.

بسیار مهم است که شما از کدام روش تبلیغات پاپ آپ استفاده کنید؛ به طور معمول شما اختیار دارید از هر نوع روشی استفاده کنید؛ ولی باید بیشتر از روش تبلیغاتی استفاده کنید که خروجی بهتری را هم بگیرید. این که شما از کدام روش تبلیغاتی پاپ آپ استفاده کنید، بستگی به عوامل خاص دارد؛ به طور مثال باید فعالیت خود را در اینستاگرام، برای استفاده از تبلیغات پاپ آپ در نظر بگیرید.

اگر در اینستاگرام دارای یک برند هستید و به برندینگ می پردازید، به شما پیشنهاد می کنیم که از روش New tab استفاده کنید؛ زیرا این روش برای کسب و کار ها بیشتر بازدهی دارد. پیج هایی در اینستاگرام فعالیت دارند، که فقط هدفشان افزایش فالوور می باشد؛ به این دسته از پیج ها پیشنهاد می کنیم که از روش Pop – under استفاده کنند.

تعرفه تبلیغات پاپ آپ چقدر است؟

تا به این جای کار به طور کامل متوجه شدید تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام چیست و با چه روش هایی انجام می شود؛ اما نکته مهمی که در این بین باید بدانید، تعرفه تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام است. به طور کلی نمی شود مبلغ مشخصی را برای این دسته از تبلیغ ها تعیین کرد. تعرفه تبلیغات پاپ آپ برای اینستاگرام، بستگی به عوامل مختلفی دارد؛ این که شما از چه نوع تبلیغات پاپ آپ استفاده کنید، بسیار در تعیین تعرفه تبلیغات پاپ آپ تاثیر گذار است؛ چرا که تبلیغات Pop – under تعرفه ای متفاوت نسبت به تبلیغات New tab دارند.

در تبلیغات پاپ آپ وب سایت ارائه دهنده تبلیغ هم بسیار در تعیین تعرفه تبلیغ، دخیل می باشد؛ معمولا وب سایت ها برای تبلیغات پاپ آپ، بر اساس میزان کلیک بر روی تبلیغ تعرفه را مشخص می کنند. هر میزان سایت مدنظر بازدید بالاتری را داشته باشد، طبیعتا هزینه تبلیغ هم افزایش پیدا می کند.

تبلیغات پاپ آپ برای اینستاگرام چه مزایایی دارند؟

در بخش قبلی به تعرفه تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام پرداختیم؛ همچنین تا به این جای کار از مزایای این روش تبلیغ مطلع شدیم. تبلیغات پاپ آپ برای اینستاگرام یک سری مزیت های دیگر را هم در بر دارد؛ در ادامه به تمامی آن ها می پردازیم.

این روش تبلیغاتی یکی از سریع ترین روش های افزایش فالوور می باشد.

با استفاده از این روش تبلیغاتی فالوور های واقعی و فعالی جذب می کنید.

فالوور هایی که از طریق تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام جذب می شوند، دارای ریزشی بسیار پایین هستند.

فالوور هایی که از طریق تبلیغات پاپ آپ جذب می شوند، بر افزایش لایک و ویو پست های شما هم تاثیرگذار هستند.

پیج اینستاگرام بسیار حرفه ای تر فعالیت خود را انجام می دهد.

فالوور هایی که جذب می کنید جزو فالوور های بالقوه به حساب می آیند.

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام، جزو کم هزینه ترین تبلیغات هستند.

این دسته از تبلیغات پاپ آپ در بسیاری از وب سایت ها انجام می شوند.

سخن نهایی درباره تبلیغات پاپ آپ در اینستاگرام

تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام از لحاظ نتیجه گیری و هزینه پایینی که دارند، جزو بهترین روش های تبلیغ برای اینستاگرام محسوب می شوند. در این مقاله به تمامی نکات مهم این روش تبلیغاتی پرداختیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید. امیدواریم بهره کافی را برده باشید.

Leave a Reply